Poniedziałek, 23 października 2017     Kontrast:

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny informuje, że rozpoczęły się prace związane z przyjęciem rocznego programu współpracy Gminy Rejowiec Fabryczny na rok 2018 z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Przygotowano projekt programu współpracy, który przedkładam do konsultacji, jeszcze przed jego przyjęciem przez Radę Gminy Rejowiec Fabryczny, aby móc uwzględnić Państwa uwagi i propozycje (w załączeniu).

Będziemy wdzięczni za włączenie się do prac nad jego brzmieniem. Oczekujemy na Państwa opinie i wnioski do dnia  26 października  br. do godziny 15,00. Można je składać na piśmie w Urzędzie Gminy Rejowiec Fabryczny ul. Lubelska 16 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  r a d a @ ug.rejowiec.pl Propozycje do Programu będzie można przedstawić również na dorocznym spotkaniu z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 27 października 2017r. o godz. 1000  w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Rejowiec Fabryczny.

Do pobrania:

1. Program współpracy 2018.

2. Zarządzenie nr 55 Wójta Gminy Rejowiec Fabryczny.

3. Formularz konsultacji projektu.