Niedziela, 23 września 2018     Kontrast:

W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lisznie w dniu 3 marca 2018 r. o godzinie 16,00 Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny Pan Zdzisław Krupa przywitał wszystkich zebranych na spotkaniu z Okazji Dnia Kobiet.

8 8

Spotkanie rozpoczęto programem artystycznym „Kobieca Kraina Łagodności” w wykonaniu artystów z zespołu MOC ART. z Krakowa a następnie programem okolicznościowym w wykonaniu gimnazjalistów z tutejszej szkoły, który przygotowały Panie Brus Beata, Beata Żołnacz. W dalszej części spotkania zgromadzeni uczestnicy z zapartym tchem, słuchali występu zespołów śpiewaczych Gminy Rejowiec Fabryczny : Radość, Echo , Seniorki , Pawłowianki.

Dla ciała organizatorzy ( radni, sołtysi, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego w Pawłowie ) przygotowali kawę, herbatę, ciastka.

Panująca na sali atmosfera oraz dźwięki muzyki sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili.

Na zakończenie części artystycznej życzenia z okazji Święta Kobiet wszystkim Paniom przekazali: Wójt Gminy Pan Zdzisław Krupa, Przewodniczący Rady Gminy Pan Mirosław Maziarz, Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Św. Piotra i Pawła w Kaniem Roman Knyś , Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lisznie Pan Ireneusz Nowosad. Następnie Panowie uczestniczący w spotkaniu wręczyli paniom kwiaty a występująca młodzież szkolna została obdarowana słodyczami.

1 1 2 2

3 3 4 4