Poniedziałek, 18 listopada 2019     Kontrast:

Transmisja sesji Rady Gminy

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

Opracowanie Biala Ksiega szczepien1

Biała Księga Szczepień

Dnia 2 marca odbyły się zebrania Ochotniczych Straży Pożarnych w Kaniem i Wólce Kańskiej. W zebraniu uczestniczył p.o. Komendanta Miejskiego PSP w Chełmie mł. bryg. mgr inż. Artur Rutkowski, Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny Zdzisław Krupa, Przewodniczący Rady Gminy Rejowiec Fabryczny Mirosław Maziarz, Wicestarosta Chełmski Jerzy Kwiatkowski Komendant Gminny OSP Tadeusz Kwiatek oraz Emilia Ciechomska Kierownik Referatu Gospodarki i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Rejowiec Fabryczny.

W czasie zebrania w OSP Kanie odbyły się wybory uzupełniające do zarządu. Funkcje Naczelnika pełni teraz Mateusz Piróg, Gospodarza Tadeusz Maziarz, a Skarbnika Tomasz Sałek. Wybranym druhom życzymy owocnej i bezproblemowej pracy.

IMGP1582 IMGP1582  IMGP1590 IMGP1590

IMGP1592 IMGP1592  IMGP1601 IMGP1601