Poniedziałek, 21 października 2019     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

portal mapowy

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

Opracowanie Biala Ksiega szczepien1

Biała Księga Szczepień

W czwartek - 22 października 2009 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie obył się XII Przegląd Piosenki Ludowej i Biesiadnej Domów Pomocy Społecznej. W tegorocznej edycji udział wzięło 14 placówek reprezentujących Domy Pomocy Społecznej, Warsztaty Terapii Zajęciowej i Środowiskowe Domy Samopomocy z terenu czterech powiatów: chełmskiego, krasnostawskiego, kraśnickiego i włodawskiego oraz zaproszona młodzież szkolna z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Kaniem.
Reprezentanci poszczególnych jednostek wykonywali na scenie dwie piosenki o tematyce folklorystycznej lub biesiadnej. Poziom artystyczny jak i walory estetyczne prezentowane przez wykonawców był bardzo wysoki, co jak podkreślili zaproszeni goście - dobrze świadczy o pracy jaką wykonują pracownicy i terapeuci zatrudnieni w jednostkach.
Opinię tę zgodnie potwierdzili Pani Maria Patra - Przewodnicząca Rady Powiatu Chełmskiego, Pani Lucyna Kozaczuk - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmie, Pan Waldemar Domański - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie, oraz Pan Zdzisław Krupa - Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny.
Wszyscy wykonawcy zostali nagrodzeni upominkami, które zostały zakupione ze środków Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie. XII Przegląd Piosenki Ludowej i Biesiadnej zakończył się zabawą taneczną. Organizatorami corocznego październikowego spotkania z piosenką ludową i biesiadną są Dom Pomocy społecznej w Kaniem oraz Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie.

 

Przegląd Piosenki Ludowej i Bies - galeria zdjęć Przegląd Piosenki Ludowej i Bies - galeria zdjęć Przegląd Piosenki Ludowej i Bies - galeria zdjęć Przegląd Piosenki Ludowej i Bies - galeria zdjęć