Środa, 27 stycznia 2021     Kontrast:

ikona email ikona telefon logo bip

English Polish Russian Ukrainian

 

Regioset

 

Transmisja sesji Rady Gminy

solary rejowiec 

PORTAL SOLARY-REJOWIECFABRYCZNY

 

 BUSINESS GMINA

 

 Monitor polski

Dziennik Ustaw

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu

Gminny Portal Mapowy

harmonogram odbioru odpadów 

logo mikroporady  

 

budzet obywatelski

 

 

neuvoo 1

Wyszukiwarka ofert pracy

 

folderrejowiec20171

 Folder Gmina Rejowiec Fabryczny 2018

 

GlosPawlowa

pomoc prawna logo

Bezpłatna pomoc prawna

 

Dzięki funduszom pozyskanym z Poakcesyjnego Programu Wsparcia Obszarów Wiejskich w ramach Programu Integracji Społecznej oraz środków samorządu Gminy Rejowiec Fabryczny budynek po starej szkole podstawowej w Gołębiu poddano gruntownemu remontowi oraz modernizacji. Przebudowano instalację grzewczą z pieców kaflowych na centralne ogrzewanie z nowoczesną kotłownią olejową, wymieniono okna i podłogi,wybudowano i przystosowano dla potrzeb osób niepełnosprawnych łazienki i węzeł sanitarny,odremontowano i wyposażono kuchnię. Dzięki tym pracom uzyskano 3 pomieszczenia mieszkalne dla 10 osób ,wyposażone w tapczany, szafy i inny sprzęt potrzebny do zamieszkania.

Mieszkanie chronione zapewnia całodobową opiekę dla osób tam mieszkających wraz z wyżywieniem. Zadbano także o otoczenie budynku. Nasadzono nowe krzewy , urządzono miejsce wypoczynku z ławeczkami i klombem. Uroczyste otwarcie mieszkań chronionych miało miejsce w dniu 19 lipca 2010 r. z udziałem przedstawicieli różnych środowisk gminnych , powiatowych i wojewódzkich.

Mieszkania chronione w Gołębiu - 1 Mieszkania chronione w Gołębiu - 1 Mieszkania chronione w Gołębiu - 2 Mieszkania chronione w Gołębiu - 2