Wtorek, 27 czerwca 2017     Kontrast:

W sobotę 20 maja br. w świetlicy wiejskiej w Wólce Kańskiej miały miejsce gminne uroczystości związane z obchodami Światowego Dnia Inwalidy.

Uroczystości przygotowały Panie z Terenowego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów nr.10 Kanie - Stacja.

5

Wśród zaproszonych gości byli między innymi przedstawiciele Zarządu Oddziału Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chełmie w osobie Pana Kazimierza Mazurka – Prezesa Zarządu oraz władze Samorządowe Gminy Rejowiec Fabryczny reprezentowane przez Pana Zdzisława Krupę – Wójta Gminy, Pana Mirosława Maziarza - Przewodniczącego Rady Gminy, Panią Małgorzatę Babijczuk - Skarbnika Gminy oraz Pana Wiesław Korzeniewskiego – Sekretarza Gminy.

Zaproszeni goście na ręce Pani Lilianny Czerniak – Przewodniczącej Koła Kanie- Stacja z tej okazji założyli życzenia zdrowia, pomyślności, wielu radości w codziennym życiu. Nie zabrakło również podziękowań dla Zarządu Koła za aktywną pracę i wysiłek ponoszony na rzecz osób starszych, samotnych z terenu Gminy Rejowiec Fabryczny

Uroczystościom towarzyszyły występy artystyczne Zespołu „SENIORKI” oraz Kabaretu „ MaŁo”.

1 1 2 2

3 3 4 4