Czwartek, 26 kwietnia 2018     Kontrast:

Wójt Gminy Rejowiec Fabryczny

Informuje, że 13 grudnia  2017 r. w Urzędzie Gminy Rejowiec Fabryczny odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące dostępności modernizowanego dworca PKP Kanie.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele PKP Nieruchomości Kraków  i Oddział Lublin Radni Rady Gminy, Powiatu, Rada Sołecka miejscowości Kanie-Stacja ,przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji społecznych.

Przedstawiciele Polskich Kolei Państwowych przedstawili możliwości i warianty modernizacji dworca w zakresie ułatwień dla pasażerów.

Zebrani jednoznacznie wypowiedzieli się za modernizacją obecnego budynku wraz z urządzeniem docelowego parkingu dla podróżnych.

W ramach organizacji przestrzeni budynku istnieje możliwość wygospodarowania pomieszczeń dla działalności komercyjnej tj. handlowej, usługowej (fryzjer ,kosmetyczka, klub fitness itp.), pocztowej, biurowej ( doradztwo podatkowe ) i innej .

W związku z powyższym zapraszamy osoby fizyczne i prawne oraz  podmioty poszukujące pomieszczeń do prowadzenia działalności o zgłaszanie potrzeb do Urzędu Gminy Rejowiec Fabryczny, ul Lubelska 16 - Referat Mienia Ochrony Środowiska i Rolnictwa , tel. 82 56 64 545 , e-mail : geodezja@ug.rejowiec.pl  do 31 marca 2018 r.

IMGP9579 IMGP9579

IMGP9615 IMGP9615  k budynek k budynek  IMGP9616 IMGP9616