Wtorek, 24 kwietnia 2018     Kontrast:

W niedzielę 6 czerwca 2010 r. przy szkole Podstawowej w Krasnem odbył się festyn rodzinny organizowany przez Klub Abstynenta "Krokus" z Rejowca Fabrycznego finansowany w ramach dotacji na wspieranie zadań publicznych na terenie Gminy Rejowiec Fabryczny w 2010 r. ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rejowcu Fabrycznym. Podczas imprezy organizowane były dla dzieci gry , zabawy i konkursy. Uwieńczeniem festynu było wspólne dla uczestników ognisko. W trakcie trwania festynu dyżur pełnił członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych udzielający informacji o działalności komisji oraz odpowiadający na pytania zainteresowanych. Rozdawane były również ulotki i broszury związane z tematem uzależnień oraz ich profilaktyką.